Tofna Consumer Goods Inc.

E-KATALOG
Tofna PDF e-Catalogue

Kurumsal Kimliğimiz

Tofna Consumer Goods Corporation olarak salça ve deterjan kategorilerinde çok geniş ürün yelpazesine sahip bir üretim ve dağıtım şirketiyiz.

Türkiye ve Çin’deki 3 fabrikamızla Türkiye, Avrupa, Doğu Bloku Ülkeleri, Orta Doğu ve Afrika ülkelerine hizmet veriyoruz. Yelpazemizdeki 8 markanın farklı ülkelerde dağıtımını üstlenmenin yanı sıra, uluslararası tüketici ürünleri pazarında kendi markanızla üretim yapıyoruz. Avrupa, Amerika, Japonya, Türkiye ve Rusya’da dünya çapında tanınan sayısız markaya en yüksek standartlarda üretim yapıyoruz. Dizayn ekibimiz ve sahip olduğumuz engin sektör deneyimiyle müşterilerimize ürün/marka geliştirme konusunda yardımcı oluyoruz.

Misyon ve Vizyonumuz

Tofna Consumer Goods Corporation olarak misyonumuz insanların daha iyi görünmesini ve hissetmesini sağlayacak yüksek kalitede tüketici ürünleri geliştirmektir. Bu misyonu başarabilmek ve tüketicilerin beğenileri ve taleplerini daha iyi anlayabilmek için hizmet verdiğimiz her ülkede pazar araştırmaları yapmakta ve her ürünü pazarın bireysel ihtiyaçlarına gore şekillendirmekteyiz. Başarımızın sırrı dağıtımın yanısıra, sürekli penetrasyon, görünürlük, markalama, promosyon, eğitim, destek, pazari daha iyi anlamaya yönelik araştırma ve tüm bunların sonucunda tüketicilerin gizli ihtiyaç ve beklentilerini açığa çıkarmakta yatar.

Tofna ekibi olarak bizler "marka yaratmanın" sürekli bir çaba olduğunun farkındayız ve bundan ötürü heyecanlıyız. Bu nedenle bizim bu heyecanımızı "sadece" üretmek ve satmak konusunda değil, asıl karar verici olan tüketicilerin gerçekten talep edeceği ürünler yaratmak konusunda da paylaşabilecek iş ortakları bulma konusunda çok seçiciyiz.

PAYDAŞLAR İÇİN
FİNANSAL VERİLER

Hesabınıza ulaşmak ve profilinizi düzenlemek için lütfen giriş yapın.
Tofna hakkında daha fazla bilgi almak veya Tofna A.Ş. Paydaşı olmak için lütfen bize ulaşın.

Markalarımızın gücünün tüketicilerimizin günlük yaşamlarına değer kattığına inanıyoruz. Ürün geliştirme ve tedarikte her zaman tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefliyoruz. Markalama Tofna’nın üzerinde durduğu stratejik faktörlerin başında gelir. Tofna portföyündeki markalar sadece yüksek kaliteli ürünler değil, tüketicilerin günlük yaşamlarını zenginleştirmeyi hedefleyen, özenle tasarlanmış, değer taşıyan tekliflerdir.

Değerlerimiz

Tüketiciler için değer yaratabilmek için bir ürün kaliteli olmanın yanısıra tüketicilerin beklentilerini de aşmalıdır.

Performans İlgili pazarlara doğru marka ve ürünleri geliştirip sunabilmek için bilgi, deneyim, yerel uzmanlık ve inovasyondan yararlanırız. Yoğun rekabetçi hızlı tüketim ürünleri sektöründeki başarımızda bu yeteneklerimiz önemli rol oynar.

Tüketici Odaklı Tasarım ve üretim kabiliyetlerimizi birleştirmek bizim tüketicilerimizi daha iyi tanımaya, ihtiyaçlarını ve onlar için nelerin önemli olduğunu daha iyi anlamaya olan bağlılığımızın göstergesidir. Teknik uzmanlık ve tüketici odaklılığın bu birleşimi tüketicilerimizin karmaşık marka/ürün seçim mekanizmalarını anlamamıza ve ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı olur.

Saygı Hızlı tüketim ürünleri sektörünün hız, tutarlılık ve esneklik gerektirdiğinin bilincinde olarak, iş ortaklarımızın ve tedarik zincirindeki tüm oyuncuların kabiliyetlerine, yerel deneyimlerine ve karar verme yeteneklerine duyduğumuz güvenle, onları kurumsal İş Davranış Standardımız doğrultusunda hareket etmeleri için destekleyerek, tüketicilerimize yüksek kalite ve değer sunulmasını sağlarız.

Dürüstlük İlk gününden beri işimizi en yüksek etik standartlarla sürdürmekteyiz çünkü tüketicilerimizin "Tofna ne yaparsa mutlaka en iyi kalitede ve en yüksek değerde yapar" söylemiyle bize güvenebilmesi gerektiğiniz farkındayız.

Çeşitlilik Küresel pazarda hizmet verdiğimiz için yerel damak tatlarının, iş yapma biçimlerinin, tüketim alışkanlıklarının farklılığının ve yeteneklerimizin öneminin farkındayız. Bu farklılığı çok önemsiyoruz ve ondan kaynaklanan gücümüzü iş yapma biçimimize ve tüketicilerimize verdiğimiz hizmete gururla yansıtıyoruz.

Takım Çalışması Tedarik Zincirinin hiçbir aşamalarında takım çalışması yapmadan başarılı olmanın mümkün olmadığının bilincindeyiz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için birlikte çalışıyoruz ve bu sayede tüketicilerimizin ihtiyaç, istek ve taleplerini karşılamaya yardımcı oluyoruz.

Yaşam Kalitesi Sağlıklı bir yaşamın ve kendini iyi hissetmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tüketicilerimizin sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşabilmeleri için mümkün olan en yüksek kalitede malzemeler kullanılarak, en güvenli standart ve üretim teknikleriyle ürünler üretmek bizim işimizin temelini oluşturuyor.

CANO REKLAMI

CANO® Geleneksel Domates Salçası'nın yeni reklamı Irak'ta yayımlanıyor